CP00105R000JE143
Vishay Dale
型号:
CP00105R000JE143
描述:
RES 5 OHM 5% 10W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.469" x 0.375" Rectangular x 1.875" L (11.91mm x 9.52mm x 47.62mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 5 Ohms
Series CP
Power (Watts) 10W