CP001512K00JE66
Vishay Dale
型号:
CP001512K00JE66
描述:
RES 12K OHM 15W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 kOhms
Series CP
Power (Watts) 15W