CP0015R3300KE66
Vishay Dale
型号:
CP0015R3300KE66
描述:
RES 0.33 OHM 15W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 mOhms
Series CP
Power (Watts) 15W