CP00202R200JE66
Vishay Dale
型号:
CP00202R200JE66
描述:
RES 2.2 OHM 20W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series CP
Power (Watts) 20W