CP0603B1950CW
KYOCERA AVX
型号:
CP0603B1950CW
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
0603
描述:
RF DIR COUPLER 1.95GHZ 0603
用户指南
Insertion Loss -
Applications -
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Power - Max 3W
Coupler Type Standard
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 1.95GHz