CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$48.887
$48.887
5
$46.0598
$230.299
10
$44.6462
$446.462
25
$43.23374
$1080.8435
50
$42.10343
$2105.1715
100
$40.973025
$4097.3025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 24.1 V |
| Delta Tmax @ Th | 68°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 200.0W @ 27°C |
| Current - Max | 13 A |
| Size / Dimension | Square - 50.00mm L x 50.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.4 Ohms |
| Series | CP130 |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.50mm |
| Package | Box |