CP2-SB125-1-TG30
3M
型号:
CP2-SB125-1-TG30
品牌:
3M
描述:
CONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 5
Number of Positions 125
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Connector Usage CompactPCI
Termination Press-Fit
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Obsolete
Series MetPak™ CP2
Connector Style B 25
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Pitch 0.079" (2.00mm)