Silicon Labs
型号:
CP2103-GM
品牌:
封装:
28-QFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC CTRLR BRIDGE USB-UART 28QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.64
$10.64
10
$9.78215
$97.8215
25
$9.37688
$234.422
100
$8.261865
$826.1865
250
$7.856386
$1964.0965
500
$7.349504
$3674.752
1000
$6.741276
$6741.276
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 20mA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Standards | USB 2.0 |
| Supplier Device Package | 28-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Function | Bridge, USB to UART |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Silicon Labs |
| Package | Tube |
| Protocol | USB |
| Interface | UART |
| Base Product Number | CP2103 |