CP603395H
CUI Devices
型号:
CP603395H
品牌:
CUI Devices
描述:
PELTIER, 30 X 30 X 3.95 MM, 6 A,
用户指南
Operating Temperature 80°C
Voltage - Max 8.8 V
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C
Qmax @ Th 31.1W @ 27°C
Current - Max 6 A
Size / Dimension Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Product Status Active
Number of Stages 1
Resistance 1.25 Ohms
Series CP60H, arcTEC
Mfr CUI Devices
Features Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Height 3.95mm