CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.829
$18.829
5
$17.6757
$88.3785
10
$17.25675
$172.5675
25
$16.62918
$415.7295
50
$16.2108
$810.54
100
$15.79242
$1579.242
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 8.6 V |
| Delta Tmax @ Th | 68°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 29.0W @ 27°C |
| Current - Max | 6 A |
| Size / Dimension | Square - 30.00mm L x 30.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.21 Ohms |
| Series | CP60 |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 4.00mm |
| Package | Box |