CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.2145
$13.2145
5
$12.4127
$62.0635
10
$12.12105
$121.2105
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 2.1 V |
| Delta Tmax @ Th | 68°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 7.5W @ 27°C |
| Current - Max | 7 A |
| Size / Dimension | Square - 15.00mm L x 15.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 240 mOhms |
| Series | CP70, arcTEC |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.80mm |
| Package | Box |