CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.2315
$29.2315
5
$27.4056
$137.028
10
$26.7406
$267.406
25
$25.74386
$643.5965
50
$25.07943
$1253.9715
100
$24.41519
$2441.519
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 15.7 V |
| Delta Tmax @ Th | 70°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 77.1W @ 27°C |
| Current - Max | 8.5 A |
| Size / Dimension | Square - 40.00mm L x 40.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.5 Ohms |
| Series | CP85H, arcTEC |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.45mm |
| Package | Box |