CPA2512E1000FS-T10
Susumu
型号:
CPA2512E1000FS-T10
品牌:
Susumu
封装:
2512
描述:
RES SMD 100 OHM 1% 16W 2512
库存 : 17920
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 100 Ohms
Series CPA
Power (Watts) 16W