IXYS Integrated Circuits Division
型号:
CPC1963G
封装:
6-DIP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-600V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6405
$6.6405
10
$6.22725
$62.2725
25
$5.53584
$138.396
50
$5.25901
$262.9505
100
$4.98218
$498.218
250
$4.428596
$1107.149
500
$4.151804
$2075.902
1000
$3.875012
$3875.012
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 500 mA |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Termination Style | PC Pin |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 600 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | CPC |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Base Product Number | CPC1963 |