CPCC078R200JE66
Vishay Dale
型号:
CPCC078R200JE66
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES 8.2 OHM 7W 5% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.594" (40.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 8.2 Ohms
Series CPCC
Power (Watts) 7W