CPCC10R3900KE66
Vishay Dale
型号:
CPCC10R3900KE66
描述:
RES 0.39 OHM 10W 10% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.372" (34.85mm)
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 390 mOhms
Series CPCC
Power (Watts) 10W