CPCF0543K00KE66
Vishay Dale
型号:
CPCF0543K00KE66
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES 43K OHM 5W 10% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 1.003" (25.48mm)
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 43 kOhms
Series CPCF
Power (Watts) 5W