CPCF0730K00JE66
Vishay Dale
型号:
CPCF0730K00JE66
描述:
RES 30K OHM 7W 5% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 1.594" (40.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 30 kOhms
Series CPCF
Power (Watts) 7W