CPDH12V0UB-HF
Comchip Technology
型号:
CPDH12V0UB-HF
封装:
SOD-523
描述:
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD523
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 45pF @ 1MHz (Max)
Voltage - Breakdown (Min) 14.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 104W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Series -
Type Zener
Package / Case SC-79, SOD-523
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)