CPDQR12V0U
Comchip Technology
型号:
CPDQR12V0U
封装:
0402C/SOD-923F
描述:
TVS DIODE 12VWM 24V 0402/SOD923F
库存 : 10916
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 60pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 120W
Product Status Active
Supplier Device Package 0402C/SOD-923F
Series -
Type Zener
Package / Case 0402 (1006 Metric)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V