Comchip Technology
型号:
CPDU24V0U-HF
封装:
0603/SOD-523F
批次:
-
描述:
TVS DIODE 24VWM 50V 0603/SOD523F
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.29355
$2.9355
100
$0.155705
$15.5705
500
$0.102429
$51.2145
1000
$0.069644
$69.644
2000
$0.062824
$125.648
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 35pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 26.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 150W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603/SOD-523F |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 50V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Comchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | CPDU24 |