CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7405
$4.7405
10
$3.90925
$39.0925
25
$3.60354
$90.0885
50
$3.38238
$169.119
100
$3.169485
$316.9485
500
$2.806528
$1403.264
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 1.020" (25.90mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.102" Dia (28.00mm) |
| Current - Supply | 6mA |
| Voltage Range | 4 ~ 28V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CPE |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 87dB @ 12V, 30cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Pulse, Slow |
| Frequency | 3.5kHz |
| Package | Box |
| Port Location | Top |
| Base Product Number | CPE |