CPEX2622L-2R2MC
CODACA
型号:
CPEX2622L-2R2MC
品牌:
CODACA
描述:
THT HIGH CURRENT POWER INDUCTORS
库存 : 120
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 120A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.984" (25.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 79 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.043" L x 0.874" W (26.50mm x 22.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 0.43mOhm Max
Series CPEX2622L
Inductance 2.2 µH