CPF0402B3K92E1
TE Connectivity Passive Product
型号:
CPF0402B3K92E1
封装:
0402
描述:
RES SMD 3.92KOHM 0.1% 1/16W 0402
库存 : 2471
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 3.92 kOhms
Series CPF, Neohm
Power (Watts) 0.063W, 1/16W