onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.35625
$3.5625
100
$0.266
$26.6
500
$0.208981
$104.4905
1000
$0.161481
$161.481
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| FET Type | N-Channel |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id | 1.8 V @ 100 µA |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 6pF @ 5V |
| Current Drain (Id) - Max | 50 mA |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0) | 20 mA @ 5 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3-CPH |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 25 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 400 mW |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CPH3910 |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS) | 25 V |