首页 / 振荡器 / CPPC1L-A7BP-100.0TS
minImg
CPPC1L-A7BP-100.0TS
Cardinal Components Inc.
型号:
CPPC1L-A7BP-100.0TS
描述:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS TH
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 50µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.235" (5.98mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series FIPO™ CPP
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 14-DIP Module, 4 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Cardinal Components Inc.
Frequency 100 MHz