首页 / 振荡器 / CPPC7-A7B6-25.0TS
minImg
CPPC7-A7B6-25.0TS
Cardinal Components Inc.
型号:
CPPC7-A7B6-25.0TS
描述:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series CPP
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Mfr Cardinal Components Inc.
Frequency 25 MHz