首页 / 振荡器 / CPPC7LZ-A7BP-125.0TS
minImg
CPPC7LZ-A7BP-125.0TS
Cardinal Components Inc.
型号:
CPPC7LZ-A7BP-125.0TS
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Cardinal Components Inc.
Frequency 125 MHz