首页 / 振荡器 / CPPLC7LT-BP-30.72PD
minImg
CPPLC7LT-BP-30.72PD
Cardinal Components Inc.
型号:
CPPLC7LT-BP-30.72PD
描述:
XTAL OSC XO 30.7200MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series FIPO™ CPPL
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Cardinal Components Inc.
Frequency 30.72 MHz