首页 / 振荡器 / CPPT7LZ-A3BP-80.0TS
minImg
CPPT7LZ-A3BP-80.0TS
Cardinal Components Inc.
型号:
CPPT7LZ-A3BP-80.0TS
描述:
XTAL OSC XO 80.0000MHZ TTL SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series FIPO™ CPP
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output TTL
Base Resonator Crystal
Mfr Cardinal Components Inc.
Frequency 80 MHz