CPR034R700JE14
Vishay Dale
型号:
CPR034R700JE14
品牌:
Vishay Dale
封装:
Radial Lead
描述:
RES 4.7 OHM 3W 5% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.375" (9.53mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 4.7 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 3W