CPR0547R00KE31
Vishay Dale
型号:
CPR0547R00KE31
描述:
RES 47 OHM 5W 10% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 47 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 5W