首页 / 振荡器 / CPRO33-45.000
minImg
CPRO33-45.000
Crystek Corporation
型号:
CPRO33-45.000
描述:
XTAL OSC XO 45.0000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Series CPRO
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case Module Adapter, SMA M to F
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Crystek Corporation
Frequency 45 MHz