CUI Devices
型号:
CPS-3016-105L085
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER PIEZO 12V 30.6MM CUSTOM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.888
$2.888
10
$2.3921
$23.921
25
$2.20856
$55.214
50
$2.07518
$103.759
100
$1.94674
$194.674
450
$1.66782
$750.519
950
$1.649561
$1567.08295
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Size / Dimension | 1.205" Dia (30.60mm) |
| Mounting Type | Custom |
| Current - Supply | 30mA |
| Voltage Range | 6 ~ 16V |
| Product Status | Active |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | CPS |
| Sound Pressure Level (SPL) | 105dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3.25kHz |
| Package | Tray |
| Port Location | Top |
| Base Product Number | CPS-3016 |