CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.27
$6.27
10
$5.1585
$51.585
25
$4.74886
$118.7215
50
$4.45265
$222.6325
100
$4.16803
$416.803
500
$3.854302
$1927.151
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 1.665" (42.30mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Size / Dimension | 2.087" Dia (53.00mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Current - Supply | 280mA |
| Voltage Range | 6 ~ 15V |
| Product Status | Active |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | CPS |
| Sound Pressure Level (SPL) | 98dB @ 12V, 100cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Warble |
| Frequency | 3.5kHz |
| Package | Box |
| Port Location | Top |
| Base Product Number | CPS-5248 |