Essentra Components
型号:
CPST-9-01
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 9/16"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
5
$0.3477
$1.7385
10
$0.28975
$2.8975
25
$0.27246
$6.8115
50
$0.26087
$13.0435
100
$0.231895
$23.1895
250
$0.220286
$55.0715
500
$0.208677
$104.3385
1000
$0.197087
$197.087
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | - |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CPST |
| Mounting Hole Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Between Board Height | 0.563" (14.30mm) 9/16" |
| Length - Overall | 0.704" (17.87mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Resting Mount |
| Support Hole Diameter | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CPST |