CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.65645
$6.5645
25
$0.608
$15.2
50
$0.57266
$28.633
100
$0.538555
$53.8555
500
$0.464246
$232.123
1000
$0.43433
$434.33
5000
$0.411626
$2058.13
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.283" (7.20mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.650" Dia (16.50mm) |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage Range | 1 ~ 18V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CPT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 4kHz |
| Package | Box |
| Port Location | Top |
| Base Product Number | CPT-1667 |