CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.33
$1.33
10
$1.1077
$11.077
25
$1.02524
$25.631
50
$0.96501
$48.2505
100
$0.90687
$90.687
500
$0.780216
$390.108
1000
$0.729362
$729.362
5000
$0.714732
$3573.66
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage Range | 3 ~ 30V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CPT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB @ 10V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 2.8kHz |
| Package | Box |
| Port Location | Top |
| Base Product Number | CPT-3075 |