CPW05150R0JB14
Vishay Dale
型号:
CPW05150R0JB14
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 150 OHM 5W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 Ohms
Series CPW
Power (Watts) 5W