CPW10400R0GB143
Vishay Dale
型号:
CPW10400R0GB143
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 400 OHM 10W 2% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 400 Ohms
Series CPW
Power (Watts) 10W