CPW203R000FB313
Vishay Dale
型号:
CPW203R000FB313
描述:
RES 3 OHM 20W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3 Ohms
Series CPW
Power (Watts) 20W