CQE50W-48S48
Cincon Electronics Co. LTD
型号:
CQE50W-48S48
封装:
Module
描述:
DC DC CONVERTER 48V 50W
库存 : 15
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.04A
Supplier Device Package Module
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case Module
Efficiency 89%
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Number of Outputs 1
Series CQE50W (50W)
Power (Watts) 50 W