CQHS3004850-T
Cosel USA, Inc.
型号:
CQHS3004850-T
描述:
DC DC CONVERTER 50V 300W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series CQHS (300W)
Power (Watts) 300 W
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module
Efficiency 94%