CR01241J
Meritek
型号:
CR01241J
品牌:
Meritek
描述:
RES SMD 240 OHM 5% 1W 2512
库存 : 28000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 240 Ohms
Series CR
Power (Watts) 1W