CR015900F
Meritek
型号:
CR015900F
品牌:
Meritek
描述:
RES SMD 590 OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 590 Ohms
Series CR
Power (Watts) 1W