CR02561J
Meritek
型号:
CR02561J
品牌:
Meritek
描述:
RES SMD 560 OHM 5% 3/4W 2010
库存 : 12000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 560 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.75W, 3/4W