CR046R8J
Meritek
型号:
CR046R8J
品牌:
Meritek
描述:
RES SMD 6.8 OHM 5% 1/2W 1210
库存 : 15000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 6.8 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W