CR0603-16W-2204FT
Venkel
型号:
CR0603-16W-2204FT
描述:
RES 2.2M OHM 1% 1/16W 0603
库存 : 44161
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ratings -
Resistance 2.2 MOhms
Series CR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W