CR0805AFX-3302ELF
Bourns Inc.
型号:
CR0805AFX-3302ELF
品牌:
Bourns Inc.
封装:
0805
描述:
RESA 0805 33K 1% 125MW TC100
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 33 kOhms
Series CR-A
Power (Watts) 0.125W, 1/8W