CR089310F
Meritek
型号:
CR089310F
品牌:
Meritek
描述:
RES SMD 931 OHM 1% 1/4W 1206
库存 : 10000
总价
  • 5000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 931 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W